Przygotuj się na 20-lecie IC Blue Ltd! 

Dołącz do nas, aby świętować dwudziestoletnie dziedzictwo innowacyjnej działalności w branży elektronicznej. Obecnie zapraszamy do wyrażenia zainteresowania tym przełomowym wydarzeniem. Dzięki wnikliwym analizom trendów w branży oraz ekskluzywnym treściom od naszego partnera, Siemens, to wydarzenie zapowiada się jako fuzja wiedzy, networkingu i świętowania. 

Zainteresowany dołączeniem do świętowania? Zarejestruj swoje zainteresowanie za pomocą dostarczonego formularza, a my na bieżąco będziemy informować Cię o datach i dodatkowych szczegółach. 

Program wydarzenia

Odkryj trendy w branży elektronicznej:

Zarejestruj swoje zainteresowanie, aby dowiedzieć się o najnowszych trendach i rozwoju w branży elektronicznej, prezentowanych przez profesjonalistów, którzy kształtują od 20 lat. 

Strategie zwalczania podróbek komponentów:

Poradź sobie z zagrożeniami podrabiania w branży elektronicznej. Poznaj solidne strategie identyfikacji, unikania i zwalczania podrabianych komponentów, gwarantujących integralność produktu i niezawodność operacyjną. 

Przeprowadzanie cyfrowej rewolucji:

Zgłęb transformacyjne efekty Przemysłu 4.0, sztucznej inteligencji i automatyzacji. Zrozum ich wpływ i przyszłą rolę w przekształcaniu branży elektronicznej. 

Wgląd w BOM Connector od Siemens:

Wyraź swoje zainteresowanie, aby dowiedzieć się więcej o BOM Connector od Siemens, rewolucyjnym narzędziu zakupowym, które ma na celu transformację zarządzania zapasami i procesów zakupowych. 

Świętuj w całej Europie z IC Blue Ltd:

Zarejestruj swoje zainteresowanie, aby dowiedzieć się więcej o najnowszych trendach i rozwoju w branży elektronicznej, prezentowanych przez profesjonalistów, którzy kształtują od 20 lat. 

Networking w nowej odsłonie:

Zarejestruj się teraz na ekskluzywne spotkania networkingowe, w tym sesję “meet and greet”, która umożliwi ciekawe interakcje, zaangażowanie rówieśników i żywe dyskusje przy jedzeniu i napojach. 

 

Zarejestruj swoje zainteresowanie tutaj

Scroll to Top